Altap Salamander 4.0 CZ

Altap Salamander 4.0 Final CZ x86

Altap Salamander 4.0 Final CZ x64

Český Altap Salamander (home) – je nyní k dispozici zdarma a to se všemi svými funkcemi a pluginy. Tradiční dvoupanelový správce zvládne vše počínaje obvyklou prací se soubory, podporuje nejrůznější komprimovací formáty, FTP/SFTP spojení, pod klávesovou zkratkou F3 nabízí rychlý prohlížeč souborů stejně jako má Total Commander svůj Lister a tak dále a tak podobně.

Díky tomu, že je nyní Salamander bezplatný software a zároveň nabízí prakticky vše, co umí Total Commander, mohl by být zajímavou volbou především pro ty, kteří používají TC v bezplatném režimu a klikají na dialog s čísly, který teprve umožní spuštění.

Multi Commander 13.5 Build 2983 Final CZ

Multi Commander 13.5 Build 2983 Final CZ x86

Multi Commander 13.5 Build 2983 Final CZ x64

Poznámky k vydání

Multi Commander (home) – pokročilý dvoupanelový správce souborů se záložkami, má všechny standardní funkce, které má správce souborů, jako kopírování, přesunutí, přejmenování, zobrazení. Ale silné stránky společnosti Multi Commander jsou speciální funkce, které vám umožňují snadné splnění pokročilých úkolů. Úkoly, jako je automatické rozbalení, automatické třídění, prohlížení v archivech, úprava registru systému Windows a přístup k FTP, hledání a prohlížení souborů a obrázků.

Multi Commander pro Windows je dodáván ve dvou různých verzích (32bitový, 64bitový). Multi Commander je skvělá alternativa placeného Total Commander. Kromě standardních funkcí program nabízí spoustu pokročilých možností, které vám umožní spravovat, filtrovat a manipulovat se soubory.

– bezpečné přejmenování více souborů/složek,podporuje Zpět
– konverze obrázků
– FTP správce (s podporou SSL / TLS)
– Práce s archivy a mnoho dalšího…